Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : NURS LOKMAN HEKİM

Avakado Yapraklı Keçiboynuzu Pekmezli Karışık Bitkisel macun


İçindekiler;
Avokado yaprağı(%20), Keçiboynuzu Pekmezi (%35), Böğürtlen yaprağı, Mısır püskülü, Kiraz sapı, Ardıç tohumu, Kırkkilit (toprak üstü), Civan perçemi (çiçek), Meyan kökü, Hazanbel (rizom), Kereviz tohumu (toprak üstü), Fruktoz, Bal
Avokado yaprağı; Avakoda yaprağının içeriğinde Glutathion (hücre koruyucu) bulunur. En iyi antioksidanlardan biridir. Yüksek miktarda E vitamini ihtiva eder. Ayrıca  potasyum ve B6 vitamini de içerir.Bögürtlen yaprağı; Gülgillerden bahçe çitlerinden, yol kenarlarında kendiliğindne yetişen dikenli bir çalıdır.Mısır Püskülü; Mısırın ucundaki saçaklar olan püsküller içeriğinde bol miktarda potasyum, sodyum ve kalsiyum içerirler.Kiraz sapı; Kiraz, meyvesi, sapları, kabukları, yaprakları ve çiçekleri ile kullanılabilen çok yönlü bir bitkidir. İçeriğinde A, B1, B2, B5, C vitamini, magnezyum ve kalsiyum bulunmaktadır. Kırkkilit otu ; Selenyum ve potasyum kaynağıdır. Silisik asit yönünden de zengindir.Civan perçemi; Kandil çiçeği, binbir yaprakotu, yaraotu da denilmektedir. Çok yıllık otsu bir bitkidir.KULLANIMI:
Sabahları 1 tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce iyice karıştırınız.
NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına göre endikasyon ve hastalık adı belirtilmesi yasaktır.Takviye edici gıdadır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir.  Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. İşletme Kayıt No: TR-01-K-001008 (Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.)

Net Miktar:  400 gr. e  

www.eksenmarket.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

NURS LOKMAN HEKİM

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor